OC WŁAŚCICIELA PSA

OC właściciela psa to odpowiedzialność cywilna właściciela psa na wypadek szkód poczynionych przez jego pupila. Jest to dodatkowa opcja, którą zdecydowanie warto rozważyć. Ochroną objęta zostanie Twoja jako opiekuna zwierzęcia odpowiedzialność cywilna za szkody w mieniu lub na osobie, które Twój pies wyrządził osobom trzecim.

Właściciel psa może ponosić odpowiedzialność cywilną za szkody wyrządzone przez swojego psa z powodu swojego błędu, nieuwagi lub zaniedbania. Jakie szkody może wyrządzić pies, za które odpowiedzialny będzie jego właściciel i jakie koszty może on ponieść:
W zależności od przepisów prawa, właściciel psa może ponosić pełną odpowiedzialność za wszelkie szkody wyrządzone przez swojego psa z powodu błędu, nieuwagi lub zaniedbania. Dlatego ważne jest, aby właściciele psów zachowywali odpowiednią ostrożność, zapewnili opiekę dla swoich pupili, ale przede wszystkim zabezpieczyli się przed odpowiedzialnością cywilną wykupioną odpowiednią solidną polisą odpowiedzialności cywilnej (OC właściciela psa).

Z kodem Agenta 10% zniżki przy płatności miesięcznej oraz 20% przy płatności rocznej 28243

Skopiuj kod i wklej w odpowiednie miejsce formularza

Warto wiedzieć

Sprawdź pozostałe ubezpieczenia

Ile kosztuje ubezpieczenie psa?

Wypełniając formularz, wybierając dla siebie i psa odpowiednie warianty zapoznasz się z kalkulacją.

z kodem agenta

10% zniżki

przy płatności
miesięcznej

20% zniżki

przy płatności
rocznej

KOD: 28243

DANE KONTAKTOWE

Z nami Twój pies śpi spokojnie...

Lendy sp. z o.o.

al. Lotników 1 02-668 Warszawa

NIP 521 38 99 228
KRS 0000845631
REGON 386305743

Edit Template